Da li neko ima informaciju do kad ce raditi skijaliste ..?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Danas Kop za stoti dan staze fantastične, vreme idealno. Naročito za neverovatno veliki broj skijaša. Verovatno blizu rekorda sezone. Šteta što Bele reke nisu pripremane s obzirom na količinu snega cele sezone. Sve u svemu jedan od onih dana...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ljudi kakva je situacija trenutno na stazama? Da li ce moci da se skija koliko-toliko normalno sad za vikend ? Pozdrav
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ima li neko gore da mi kaže ima li ikakvog smisla dolaziti u petak pa do nedelje?Kakva je situacija trenutno gore?Na kamerama mi baš nešto i ne obećava.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)da li ce raditi nocne staze u nedelju 10.4 ?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Na Jahorini radi samo jedna gonola, a na Kopu je radilo 6-7 instalacija. Juce je bilo i snega, i vikend je bio, i popust (sitan ali ne i nebitan) pa opet je bilo 100 ljudi ukupno.Nece ljudi vise da skijaju...stiglo prolece...Ko je hteo, mogao je itekako... Pozz
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)Da li će za Uskrs važiti sezonski skipass (10 u sezoni)? Ostao mi je još jedan neiskorišćen dan
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nije planina Kopaonik da dodjem i rostiljam ako vec imaju uslovi za odlicno skijanje onda treba otvoriti vise staza i stvoriti uslove za odlicno skijanje jer nije jeftina planina pa tek tako da dodjem onako.😁
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Konaci jesu samo srce i centar Kopaonika. Da li ce kafici, prodavnice i restorani moci da opstanu uz ove , nametnute cene struje, grejanja, odrzavanja ??
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@ledenjak Povećanjem nameta trebalo bi da rezultira većim cenama iznajmljivanja apartmana tokom sezone, kako bi se izjednačili sa cenama soba u preostalom delu konaka Ras koji se predstavlja kao hotel Andjela koga odavno nema. Privatni app puni, takozvani hotel prazan… a konaci su ove zime sve bili, samo ne očišćeni ! Tako da pare idu direktno u džep
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kada je najjeftinije kupiti ski pass 10 u sezoni? :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kad bi jos na delu trase gasovoda prosao makar neki ski put...suma je svakako isecena.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Sneskica: Nažalost, kamere iz VN naselja neće biti više aktivne. Čarli, koji je bio vlasnik kamera, je prodat i oprema je skinuta.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Akica: od 15 do 30 novembra je popust 15% na prodaju ski pasa online. To je ujedno i period kada je najjeftinija kupovina ski pasa.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jel neko upucen u napredak radova u vikend naselju, konkretno novi Milmari deo iznad trenutnog kompleksa njihovog (na uglu). I kvalitet istih? Ranije je bila kamera pa je ukinuta.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)zna li se sta oko cena ski karti za sezonu 22/23 ? hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)30% skuplji ski pas
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Cenu ne spominju, prodaja kreće 15.11."Internet prodaja karata preko našeg veb-šopa počinje 15. novembra i traje narednih 15 dana. U tom periodu dajemo popust na sve ski-pasove u iznosu od 15 odsto", kaže Dejan Ćika, direktor Skijališta Srbije."Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Mozda i njih sramota od cena ko zna
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Web prodavnica kreće sa radom od 15.11.2022. godine sa 15% popusta.Prvobitno je plan je bio da se prodaja odvija po planu koji ste nam dostavili, ali nije realizovan iz tehničkih problema. Reklama je predata mnogo ranije I nije bilo prostora za njeno povlačenje.Izvinjavamo se I očekujemo Vas na našoj web prodavnici od 15.11.2022. godine.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Cene za ski pas NEMA,popusta NEMA,kupovine preko web sajta NEMA,a sajt nije ažuriran od prošle godine,,stoje 2021/2022 sezona ski pas...Traže radnike,nema smeštaja,plate kažu MINIMALAC,,,U Skijalište nisu ništa novo uneli,ni za letnju sezonu,koja je prošla,a ni za zimsku sezonu koja dolazi..Pogledaj te malo region i kako se tamo ulaže i šta se sve gradi i proširuje na stazama i kako to sve izgleda profesionalno...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Sledeće nedelje sneeeggggg 👏
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)cekaju se nove cene za ski pas...USKORO....nisam optimista :(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jel radi osnezavanje i jel se zna nesto za pocetak sezone ima li neko informaciju?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li ce za ski open raditi Mali Karaman ..da imamo vezu Hotel Rtanj i staze ..?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@vikendas Hahaha brate moj sta napisa, fekalije, guzva, konaci... Pa kako si to sve spojio u jedno, lol. Da li si cuo za floskulu, potrazi po googlu.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Hoće, hoće radiće samo ne znam čemu kad je i ovih dana sljackavac a mogu misliti tek od cetvrtka kad bude temperatura u velikom plusu. E narode, bacili ste pare za smeštaj za 3-4 dana plus za ski pas bez skijanja.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-20)@velja - zaboravio si da kazes i kad nije magla, i kad ih ne mrzi da pripreme staze kako treba...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima li sanse da se popravi stanje do sledeceg vikenda i pusti jos koja staza?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nažaost, zbog nedostatka snega, od nas više nema skijanja na Kopaoniku. Na uživo kameri sa Viceroy-a, koja sada radi u live streamu, možete da vidite koliko je odnet sneg.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Aco,Hoće li biti to zatopljenje od 15-16og isto toliko katastrofalno kao ovo prethodno?Neće valjda opet neka kiša.. Hvala ti unapred na odgovor😊
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bice pravi izazov u narednom periodu odrzavati barem i deo staza,a kamoli celo skijaliste,zbog cestih perioda visokih temperatura.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)GREEN SKI BAR & RESTAURANT..divna kamera..koja snima iz svih uglova da i mi koji nismo u mogucnosti da idemo na kopaonik gledamo bar ovako..hvala.treba biti covek.:):):):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Skifan Pancicev nije ni bio pusten. Skijaliste je zatvoreno do daljnjeg, tj.staze. Temperatura ce ici do +8, tako da realnog skijanja nema ni ovog vikenda predstojeceg. Izgleda da cemo tek u 2023.godini imati normalnog skijanja. Nadamo se..
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Tesko ce se odrzati ovaj sneg do subote na ovoliku vlaznost i jugovinu, tj nema sanse. U subotu ce presneziti ali bi u nedelju vec padavine prestale i onda ide sunce, ali na svu srecu nocni i jutarnji mrazevi, uz malu vlaznost vazduha i vestacko osnezavanje, tako da mozda bi se i mogle odrzavati szaze do novih sneznih padavina, koje se naziru tek krajem meseca. Veliki pozdrav za sve Kopov-ce uz veliku veru da nam prirodni sneg padne sto pre 😀
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Žičara je u funkciji. Staze nisu. Koristi se žica za panoramsko razgledanje.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kako stvari stoje po prognozi, jedina šansa da se koliko-toliko održe i ove "prioritetne" staze je da se sad u subotu na nedelju i ceo dan u nedelju konstantno osnežava, inače nema skijanja do januara.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kažu na HMZS vreme u decembru slično 2006. godini. Pretražujuci po netu naiđem na komentare članova na ovom portalu od 16. odn. 18.01.2007. god. "Mnogo je vruce. 10 stepeni je. Mesavina kamena, leda ì kacamaka. Ali bojje i to od sedenja u kancelariji!""Prosle god.smo 15marta bili zavejani na kopu.sada beremo visibabe na fruskoj gori a od 17marta cemo i na kopu..." :D Nadam se da nas ne čeka isto i ovog januara :D:''(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@MikiHvala na odg. Gledam prognozu i bojim se kako će opstati bar i KGB do sledećeg vikenda. :(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)U kom slucaju skijalista vracaju pare za uplacen ski pass?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Robosrb Druze moj komentar je napisan kada je temp pala na -4. Sve sto si napisao znam i to dosta vise od tebe.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Meni nije jasno zbog čega ljudi ne kupuju depo kartu?Razlika u ceni je mizerna a ne boli te glava...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@KobasDa, dobro si razumeo, ovo jeste nekarakteristično. Primera radi, prošle godine u ovo vreme je bilo metar snega, i skoro sve staze su radile, bilo sjajno skijanje.Otkad sam stao na dasku, mart mesec na Kopu nije izdao nijednom, kao ni februar i januar uostalom.Međutim, sad ne znam za januar šta bih ti rekao. Nadam se da će ponovo biti sve kako treba, al s obzirom na to da trenutno snega nema uopšte, možda tek u drugoj polovini bude vajde.Treba da napada jedno pola metra snega za ozbiljno skijanje, a prema prognozi, nije realno da to bude u narednih par sedmica.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ovo bas I nije tačno u potpunosti. Cena običnog dizela je ispod 1,4 a dizel+ za niske temp je preko 1,4e. 300e goriva i putarina nema šansi za 1100km u jednom pravcu.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nikako ni niste jasni... Zadnji put na Kopu bili pre 10 godina, i redovno dolazite ovde da pljujete Imam utisak da je druga Srbija skup bezvrednih lelemuda, jer nemogu da verujem da nemogu da nadju nikakav posao u EU pa da se odsele kad ovde svaki metar mrze. Jedino sto znaju je visiti po kometarima i Twitteru i jedni drugima se ulizivati
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-27)Ako može da se služi moleban za mišljenje međunarodnog suda može i za sneg.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Konačno sneg. Van svake prognoze.Kao ''82 kada je pre olimpijade pao sneg uoči početka.Samo još jedan dokaz da je skijanje i ljubav prema Kopaoniku nema veze sa vidovitim koji najavljuju sneg.I sada su pogodili, njima je jedino to bitno.Nema veze bitno je da je krenulo, Živeli!!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Mozda idu na toplu cokoladu ...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Treba biti zadovoljan i sa 30 cm snega
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Trenutno u Evropi samo na dva mesta nema vode, na Kopaoniku i Ukrajini… Pa o cemu pricas da je Kopaonik i dalje dobar, vode nema a g…na se bukvalno niz planinu slivaju. Sledece ce biti da neko napravi vikendicu na sred staze i to sve zahvaljujuci ekipi koja govori nama he dobro ostali kojima se ne svidja idite odavde. Lepo se sve videlo na primeru pravljenja parkinga na delu staze, nikom nista, nikom ne smeta sto samo znaci moze jos bahatije niko se nece buniti.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)