Pozdrav za sve,Da li neko ima predstave kakvo ce vreme otprilike biti pocetkom marta,znam da je daleko ali eto ne ocekujem precizan odgovor.Hvala.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Zašto staza Malo jezero više stoji nego što radi?Moze li informacija sta od staza i zicara nece biti dostupno za vreme takmicenja? Ja mislim na FIS Evropa kup? Samo staze na kojima je takmicenje ili i pripadajuce zicare?Pozdrav
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Aco Cacak Pozdrav svima, Aco kada je realno da prođe ovaj topliji period i vrati se zima?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Posle svakog toplog talasa, docice hladni i padavine. Ne moze niko da vam kakvo ce biti vreme za 10-15 dana. Verovatno ce druga polovina februara biti hladnija cim se ocekuje i do 13 stepeni za par dana. Samo da ne bude ogromne kise sledece nedelje koja je najavljena.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Dobro veče svima, nije me bilo duže vreme i na žalost ću morati da vas sve razočaram. Bele Reke i ove godine 90% neće biti otvorene. Problem je naravno količina snega. Ima ljudi koji idu off road, ali to je izuzetno opasno i teško. Pozdrav!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@Realan U sto si naso tekst (a i izvor)... I u samom tekstu se pominje da ima i onih sa Kopaonika, pa dobro ima, kakve to veze ima? Kolko ima, 2 ili vise? Koliko ima iz drugih delova Srbije? Nego bitno da se stavi u naslov, da se raja lozi i hejtuje dole u komentarima na vest. A i ovaj tvoj komentar, ne razlikuje se previse u odnosu na njih...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Sada treba da se upale topovi da se pravi još snega,,Uslovi su idealni ...Samo kada bi imali sluha za te stvari..
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Milsim da trenutno radi top na Junioru.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Topzato što je dnevna cena 500 din ali ako ostajes 7 dana onda imaš dan gratis pa plaćaš 3.000 din.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ima li gužve na žici,posto se na kamerama ne vidi
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Ima li nade za spuštanje barem crne bele reke do međustanice? Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zna li neko zašto su ukinute kamere na centru?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@Mihailo Postoji i ne plaća se, ali je relativno mali, moraš da poranis...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ako Bog da na kopu sam od 21 do26.02..imam nedoumicu da li da uzimam ski pas u komadu ili parcijalno u skladu sa stanjem staza jer srećom do sad nisam skijao na najavljenom plusu ..sta mislite da li ce staze biti upotrebljive u narednoj nedelji.hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)U Brusu i Brzeću je +8,prati prognozu legendo,snega ni na vidiku.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)@Alex Danas sam se vratio sa Kopa,preko Brzeća;) pratim kamere redovno kao i prognozu,da bih približno znao šta i kako. Čovek pitao za lance...ne trebaju mu za vodu na putu.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas je palo novih 4cm snega i sad ga ima 83cm.:)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vlastem gužvi je bilo u centru..crvena duboka,krčmar ,led..mali karaman.. bez većih gužvi..danas solidno skijanje do cca 12-13 h nakon toga pojedine staze malo popustile ali moglo je da se skija ..vreme top..
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Šta mislite o ovim "zastrašujućim" najavama kriznog štaba i prognozama zatvaranja skijališta za vikend?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Pozdrav svima, Možda je već neko pitao pa se izvinjavam ako ponavljam :). Zbog čega ne radi Skituljko i zašto više nema kamere iz Skituljka? Hvalaaaa
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Braco ako nam Bog dragi ne posalje sneg ovi proracunati iz skijalista su odlucili da nece osnezavati staze i ako to vreme dozvoljava. Pa za nas koji treba da stignemo za nedelju dana ce naplatiti punu cenu ski pasa. A od staza sta nam Bog da. Sta da vam kazem profesionalnost nula prekrizana.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)@Aco čačakKakva su neka tvoja predvidjanja za period posle 14 Marta. Da li ima sanse za neko prolazno naoblacenje sa padavinama makar da uspori malo smanjenje visine snega bar na stazama?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ja ne znam sta ocekujete, da budete sami na zici. Guzva je na K.grebenu i Krcmaru, sve ostalo je sasvim ok, cekanje do 5 min. Pozdrav svim skijasima, uzivajte u suncu i skijanju. ;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Najavi svuda neko zahladjenje i sneg i sad gledam prognozu nista nema od toga. Ni Aca Cacak nije pogodio izgleda. Bas se menja prognoza cas posla.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@ Ljubinko, Pao je težak, vlažan sneg pre par nedelja i pod njegovom težinom se polomilo dosta drveća.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@gunners Vazi sve od sedmodnevnog ski pasa(10 u sezoni i sl) pokrivaju i nocno skijanje Inace razlika u ceni izmedju 6-dnevnog i 7-dnevnog ski pasa je manja od polovine jedne nocne karte sto implicira da ukoliko neko dolazi na nedelju dana stvarno ne treba da uzme 6-dnevni ski pass.....ovde nisu popularni ni da se spomenu ali cuveni “lopatari” ce vam jos sedmog dana prilikom odlaska i platiti oko hiljadu dinara za taj ski pass
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zašto se neupale topovi na odredjenim stazama,pa gde fali snega da se navuče i ima dobra podloga...Bilo bi skijanja za ceo mart,,Samo tabači da dobro tabaju staze sve bi bilo drugačije...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@Aco čačakE to se cekalo. :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@zilekvx Ja sam bio prve nedelje marta i bilo je sankanje na KG, tako da ta priča da nema odavno, nije tačna. Jeste da imaju 4 ili 5 komada dečijih sanki koje se iznajmljuju, ali je sankanje bilo.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Putnik je znatno bliži skijalištu nego klub A.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-22)@XyZ 1 mm padavina obično odgovara 1 cm snega, ali to često zavisi i od nekih dodatnih faktora, kao što su vlažnost i pritisak.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jedno pitanje za upućene! Od sinoć je koliko vidim palo 10-12cm snega. Šta sprečava SS da jutros pre početka rada staza ratraci izađu i urade najveće staze i malo poboljšaju osećaj skijašima? Da skijaši shvate da ima smisla taj novac koji se plati za pass. Da li je nenormalno tražiti da kad je vedro i bez padavina radni dan SS počne u 6 ili 7(3 meseca godišnje) i da skijaši budu zadovoljni i dolaze na Kop i kada imaju druge alternative? Ako može nepristrasan i racionalan odgovor? Trudio sam se da postavim takvo pitanje!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Hvala, a od koliko sati radi to prodajno mesto za ski pass u Brzeću ( na putu, a od koliko kod gondole )?Rade li od 08.00 oba ili kako ?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ivan.. Odnesi na hemijsko imao sam taj problem skine sve lagano.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ako moze i stanje na putu od Josanicke do gore
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Sto se puta tice, ne brinite. Stigao veceras preko Brzeca i put cist skoro do Gobelja. Lanci definitivno ne trebaju. Verujem da je preko Josanicke ili Rudnice jos bolje. @Stevs - da li se zna radno vreme zicara za ovaj vikend? Vidim da je ovih dana kretalo od 9 ali znaju ponekad da iznenade i krenu od 8:30 (obicno za praznike i posecenije vikende).
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Stigli večeras na Kop. Primećena je velika cirkulacija ljudi i vozila,u vikend naselju nema mesta za parkiranje,svi nacickani jedni do drugih!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li i dalje radi nocno skijanje ?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Izgubljena gopro kamera danas na suncanoj. Nalazacu sledi nagrada. 062798030 Hvala unapred.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)I niko da objavi da radi Karaman i Marine vode....ukapirah u pola tri. Tuljan
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kad odem na join community izbaci mi neku grešku, a ne verujem da je do mog Vibera.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Za prvi deo Vaseg komentara u vezi parkiranja ste potpumo u pravu ,ali ne i oko muzike.Kao sto rece neko ,pustiti da oslusnemo planinu( ili ono stoje od nje ostalo)....
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Po Skijalištima Srbije još uvek rade 22 staze, ako pratite njihov sajt još uvek može da se skija 😂 https://www.skijalistasrbije.rs/sr/ski-info-prohodnost-staza-kopaonik-stara-planina-zlatibor-brezovica
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco Cacak, sta mislite hoce li biti nesto od snega i skijanja za 2.-3.5.?!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)U noći četvrtak na petak velike šanse da bude snega iznad 1600mnv.:)Veliki pozdrav!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Mislim da je to zbog viber grupe,a i uglavnom je polemika oko poskupljenja skipasa i smestaja...jeste da je to surova istina,ali malo smara. Sto se mene tice ,jedva cekam...prvo vikend posle openinga,a onda 7 dana oko NG .
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nemozes pustiti 10.000 ljudi na 2 staze da skijaju za ski open moras spremiti makar 7-8 staza da rade to i nije neki problem ili ti nikad nisi ni dolazio na Kopaonik u to vreme pa nemoj pricati
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)divno će biti kad se niz karaman greben spustiš do hotela grej i kreneš u slalom između bagera, cigli i ostalog građevinskog materijala.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Sigurno počinju sa radom žičare pre ski openinga :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@mita, nema potrebe da otvaraju za ovaj vikend, samo bi se podloga koja postoji prilično istanjila, a sneg i minus koji su najavljeni u subotu bi trebalo ikoristiti da se napravi kvalitetna podloga.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)